Point K2 2.0


Point K2 2.0 düz tabla cnc makinalarının yapamadığı, cumba delik işleminde yapan ve düz tabla cnc gibi çalışan makinadır Otomatik cnc delik makinası olarak delinecek ve ebatlanacak parçayı boylasına besleyen ve operatörün çalışma yönüne göre makinanın arkasına ve önüne parçayı tekrar getiren sistemdir. En geniş parça eni 1200 mm'dir.

Xylexpo 2018'de “Panel İşleme” için XIA 1.lik Ödülü ve ABD Las Vegas'taki prestijli AWFS Vizyoner Yeni Makine Ödülü'nün 2017 yılında finalisti olan ve çift D-D-T Sistem patenti ve Software BAR Nesting ile dünyadaki tek makinedir. Çift klamp teknolojisi sayesinde, panelin dört tarafının ve alt yüzün işlenmesini, herhangi bir ara müdahale veya operatör tarafından müdahale edilmeden tek bir işlemde tamamlayabilir.

Bu CNC teknolojisi sayesinde yüksek kalitede ve üretim hızında bir çalışmayı sağlamaktadır. Operatörünüz, boy panelleri taşımakta zorlanmadan, daha güvenli ve daha az yorularak çalışacaktır.

Point K2 2.0, daha az bütçeli ve az çalışma yeri isteyen özelliğe sahip küçük ve orta ölçekli şirketler ile bunun yanında maliyeti büyük CNC makinelerinin yerine düşünen büyük şirketler için ideal çözümdür.

Küçük boyutu sayesinde şirketinizde yer tasarrufu sağlar ve daha iyi çalışma koşulları yaratabilirsiniz.

Boyut


Avantajları


XIA 2018 1st Prize - "Panel Ebatlama" Kategorisinde
Patenli D-D-T 2-klamp sistemi ile “0" zaman kaybı
Maksimum panel boyunu rahat işleme
Vitap patentli BAR NESTING programı
Mak simum çalışma eni 1200 mm

FOTOĞRAF GALERİSİ


HABER BÜLTENİMİZE ÜYE OLARAK VİTAP MAKİNALAR
HAKKINDAKİ SON GELİŞMELERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ