Çoklu delik makinaları


Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı


Zeka

Yüksek Verimlilik

Esneklik

Yüksek Kullanılabilirlik

Çoklu delik makinalarımız , küçük ve orta ölçekli üretimler için iki Alfa hattına ve büyük ölçekli üretimler için tasarlanmış Sigma'ya yükseltilmiştir. Ağaç işleme makinaları , müşterilerimizin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Bu sektör bir istisna değildir: örneğin, ticari sektörümüz, kullanıcılarımızdan birinin kullanabileceği bir taşınabilir delik makinası ile ilgili öneri veya özel gereksinimleri bulabilir. Bu makinada yapılan iyileştirmeler, teknik ofisimizin çalışmaları ile hızlı bir şekilde ortaya çıkabilir. Veya yeni bir çoklu delik makinası üzerinde çalışmak için fikirler toplayabiliriz.

Vitap'ın bir "çoklu delik makinası" oluşturması konusundaki sürekli taahhüdü, son kullanıcının çalışmalarını daha kolay, daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için rakiplerden daha akıllı çözümler sağlamaktır.

Alfa hattı, 21, 27 veya 35 iş miline sahip Alfa ve Alfa Digit yarı otomatik çoklu delik makinaları 'nı içerir. El sanatları kalıp projelerini gerçekleştirmek için uygun olan küçük boyutların ve yüksek kalite / fiyat oranının gereksinimlerini karşılayan çoklu delik makinasıdır.

Sigma hattı, hızlı kurulumuyla Sigma ve Sigma Cn otomatik delik makinası ve Sigma Center işlem merkezini içerir. Bu çoklu delik makinaları , büyük üretim gereksinimleri için yüksek performanslı ve hassas çözümler üretir.