Ağaç işleme makinalarında Vitap teknolojileri


Basit ve akıllı bir şekilde üretmek için yenilikçi çözümler


Zeka

Kullanıcı Odakli Geliştirme

Yenilikçi Patentler

Uluslararası Ödüller

Vitap, ahşap işleme makinaları için teknolojilerini sürekli olarak geliştiriyor. Vitap Laboratuvarı'nda geliştirilen teknolojik çözümler ortak bir amaç izlemekte: Makinaları kullanan şirketlerin çalışmalarını optimize etmek, daha basit ve daha akıllı hale getirmek için makinaların sürekli olarak teknolojik ilerlemesini sürdürmek.

Çalışmaların kalitesi, yenilikçi tescilli patentler ve Eclipse tarafından kazanılan 2013 Las Vegas ABD'deki AWFS Vizyoner Yeni Makina ödülü gibi elde edilen önemli uluslararası ödüller ile kanıtlanmakta.

Vitap, patentli D-D-T (Çift Dinamik Taşımacılık) sistemi ile iki mengene teknolojisini geliştiren dünyadaki ilk şirket oldu. Bu sistem, dört tarafın ve panelin alt yüzünün tek bir işlemde işlenmesini içerir. Bu işlem, çeşitli uygulama aşamalarında paneli hareket ettirmek için teknisyenlerin sürekli olarak kullanmasını gerektiren bir mengene makinesi kullanıldığında mümkün değildir. Point K2 Top'u delmek için kullanılan CNC, iki mengeneli bir sistemle donatılmış sektördeki tek makinedir.

Point 2 iş merkezi, kesintisiz hareket edebilen ve kurulum sürelerini iptal edebilen patentli bir kayış-kemer hareketi sistemine sahiptir.

Akustik panel sektörüne uygulanan teknolojiler, işlem zamanlarını hızlandırabilen Point Acoustic ve Point Grooving'un ortaya çıkmasını sağladı. Her 4 saniyede bir 54 delikle bir dakikadan daha az bir sürede 1 metrekarelik bir panel oluşturabileceğinizi biliyor musunuz?

HABER BÜLTENİMİZE ÜYE OLARAK VİTAP MAKİNALAR
HAKKINDAKİ SON GELİŞMELERİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ