Kenar bantlama makinaları


Yarı otomatik ve otomatik tek taraflı kenar bantlama makineleri


Kullanım Kolaylığı

Esneklik

Doğruluk

Güvenilirlik

Vitap kenar bantlama makinaları güvenilir ve hassas ahşap işleme makinaları 'dır. Ürün yelpazemiz düzeltme makinaları, yarı otomatik kenar bantlama makinaları ve otomatik tek taraflı kenar bantlama makinaları 'nı içerir.

Bu makinalar kullanım kolaylıkları, mükemmel çok yönlülükleri ve çalışma ortamındaki sınırlı alanlarıyla ayırt edilir. Makinalarımız, herhangi bir şekle sahip şekilli parçalar ve düzleştirilmiş parçaların üzerinde büyük çapta verimlilik ve hassasiyetle kenarlarına uygulanabilir.

Tüm ürünlerimiz gibi ahşap kenar bantlama makinaları, kullanıcının günlük ihtiyaçlarını daha kolay ve daha hızlı hale getiren akıllı çözümler sunan, kullanıcının pratik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

En popüler makinalarımızdan biri, büyük ve küçük kavisli parçalar için yapıştırma kabına sahip yarı otomatik kenar bandı ve düzeltme makinesi Eclipse, 2013'teki prestijli AWFS Visionary Yeni Makine Ödülü'nün sahibi oldu. 2013 Las Vegas ABD.

Yarı otomatik makinalarımız hem düz hem de şekilli köşelerde çalışmak için mükemmel olan RC 92 üniversal düzelticiyi ve Yuvarlak düzelticiyi içerir.

Otomatik tek taraflı kenar bantlama makinalarımız, zanaat şirketleri, Quartz 4.5 ve Quartz 5.6 gibi daha endüstriyel kesime sahip şirketler için uygun üç Quartz 3 makinadan oluşmaktadır.